5dart logotipas
cart

0

search cart

0

Rudoji lapė
Rudoji lapė
Rudoji lapė
Rudoji lapė
Rudoji lapė
Rudoji lapė
Rudoji lapė

Rudoji lapė

46,11 

Kaina be PVM yra 38,11  + PVM (8,00 )

Pasirinkite dydį:

Spalvų: 27

Detalių: 6110 vnt.

Detalių atsiųsime: 8182 vnt.

greitas pristatymas

Siuntimas Lietuvoje: 5 d.d. Kartu su mozaika išsiunčiame visus būtinus įrankius mozaikai surinkti. Komplektą sudaro mozaikos pagrindas, deimančiukai, pincetas, klijų pieštukas ir klijų pagalvėlės.

atsiimti galite

Atsiimti galite: Algirdo g. 54, LT-50157 Kaunas (PICO line spaustuvė)

telefonas greenprints

Reikia greičiau? +370 640 96293

Pagaminame per 3 d.d.

-
+

Aprašymas

Visi paveikslai gali būti sudaryti iš 447 spalvų plastikinių deimančiukų. Kiekvieno deimančiuko dydis yra 2,5 X 2,5 mm. Surinktas paveiksmas atrodo ĮSOŪDINGAI, ypač - jei tai paveikslas iš Jūsų nuotraukos.

Dažnai kartu perkamos prekės

SAVYBĖS IR IŠMATAVIMAI

 

Informacija apie yvūną

 

Rudoji lapė (Vulpes vulpes) – šuninių (Canidae) šeimos žinduolis. Laisvėje gyvenančios lapės paprastai išgyvena 7 metus, o nelaisvėje – 14 metų. Tai vienas labiausiai paplitusių plėšrūnų pasaulyje. Dažnas veikėjas tautosakoje. Rudųjų lapių yra apie 50 skirtingų porūšių. Skirtingai nei pilkoji lapė, rudoji medžiais nelaipioja.

Aktyviausia nuo vidurnakčio iki aušros. Tuomet ji dažniausiai medžioja. Galima sutikti ir dieną. Pėdsakai ir išmatos yra pagrindinės šių gyvūnų žymės. Lapės pėdsakus galima supainioti su nedidelio šuns – lapės pėdsakas yra panašus, tik ilgesnis ir siauresnis, nagai smarkiai siaurėjantys.