5dart logotipas
cart

0

search cart

0

Apie mus

 -

Deimantinių paveikslų kūrėjais galime vadintis nuo 2022-11 mėn. pradžios. Būtent tada pasaulį išvydo didelės sistemos viešoji dalis - puslapis 5dart.lt

Deimantinės mozaikos iš 5dart.lt

Deimantinių paveikslų sistema 5dart.lt kuria mozaikas iš mūsų atrinktų arba Kliento įkeltų nuotraukų. Sistema sukuria mozaiką, atrenka spalvų vietas, spalvų kiekius ir suplanuoja pakuotes, kokias gausite užsakę mozaiką iš mūsų. Kuriame pavienes mozaikas ir gaminame didelius standartinių dydžių bei vieno vaizdo mozaikų kiekius. Galime sukurti unikalų deimantinį paveikslą iš Jūsų asmeninės nuotraukos arba užtikrinti didelį kiekį vienos rūšies mozaikų Jūsų fizinės prekybos vietai.

 -

Atraskite naują hobį unikaliu būdu

Deimantinės mozaikos - plačiai žinomas hobis rytų Europoje ir Azijoje. Vos keletą metų atgal ši maloni veikla buvo atrasta ir vidurio bei rytų Europoje. Po deimantinių mozaikų atradimo mūsų kaimynystėje - tapymas deimantais ėmė greitai plisti ir Lietuvoje.

Deimantinio paveikslo kūrimas iš mozaikos - tai nusiraminimą, fantaziją bei kruopštumą skatinanti veikla. Atraskite naują hobį kurdami unikalius vaizdus ant mūsų gamintų mozaikų.

 -

Mozaikos, kurių kitur tiesiog neįsigysite

Deimantines mozaikas gaminame nuo mozaikos atspausdinimo iki paveikslo rinkinio išsiuntimo. Todėl vaizdus atrenkame iš gražiausių Lietuvos kraštovaizdžio fotonuotraukų albumų ir Jūsų rekomendacijų. Prie kiekvienos mozaikos užrašome, kuo mozaikos objektas yra svarbus. Nesiunčiame "pigių" didmeninių mozaikų perpardavimui. Gaminame tik unikalius paveikslus. Mūsų pirkėjo deimantinio paveikslo neišvysite kitose 5D DIY parduotuvėse. Mūsų Klientais savo deimantiniu hobiu ir rezultatais išlaiko originalumą bei tampa unikalaus interjero kūrėjais.

 -

Deimantinės mozaikos nauda

Daug laiko skaitėme apie deimantinių paveikslų įtaką jų kūrėjams. Atlikome keletą savo tyrimų artimoje aplinkoje. Galiausiai priėjome išvadų, kuriomis galime dalintis garantuodami jų tikrumą.

Deimantinės mozaikos:

 • Padeda atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos;
 • Paveikslų kūrimas skatina vaizduotę, lavina kruopštumą, moko susikaupimo, treniruoja savitvardą ilgesniam laikui;
 • Padeda užsimiršti po nemalonių įvykių;
 • Sukuria ilgalaikį tikslą, kurio siekimas palengvina sudėtingo gyvenimo etapo išgyvenimus;
 • Ilgalaikio rezultato demonstracija skatina socialinius ryšius, tobulina socialinius autoriaus gebėjimus;
 • Tinkamai pasirinkti Deimantinių mozaikų dydžiai papuošia namus unikaliomis interjero detalėmis.

Ir žinoma - didžiausia kiekvieno hobio nauda yra malonumas jį veikti.

 -

Draugų ratas

Kurdami deimantines mozaikas dirbame su įvairiais Klientais ir savo sričių profesionalais. Dažniausiai bendrų tikslų randame su:

 • Fotografais ir video-menininkais;
 • Interjero projektuotojais;
 • Medicinos atstovais, kuriems svarbūs jų pacientų vidiniai išgyvenimai ir jų nukreipimas teigiama linkme;
 • Grožio ir vizualaus meno mėgėjais;
 • Jaunimo organizacijomis, siekiančiomis ilgalaikių tikslų periodinėse veiklose;
 • Muziejų, parodų salių atstovais;
 • Gidais, kraštotyros specialistais;

Mums svarbu mūsų Kliento lūkesčių išpildymas. Tai pasiekti mums padeda platus partnerių ir draugų ratas.

 -

UAB „Aplikacijų centras“

Deimantinių mozaikų sistemos kūrėjas, savininkas ir administratorius yra UAB „Aplikacijų centras“. Įmonė kuria sudėtingas verslo valdymo sistemų funkcijas tik efektyviais procesais veikiančioms verslo įmonėms.

UAB „Aplikacijų centras“ įkurta 2017 metais. Nuo tada prie įmonės aktyviai jungėsi įvairių veiklų specialistai. Nuo 2020 metų pakeitus verslo modelį - įmonė sukūrė vieną didžiausių laisvai samdomų specialistų ratą. Kiekvienais metais įmonės apyvarta kilo bent po 50% lyginant su buvusiu periodu. Šiuo metu kartu su Aplikacijų centro Klientais dirba daugiau nei 20 įvairių specialistų vykdydami bent po 2-3 projektus vienu metu.

 -

Įmonės kodas304611351
PVM mokėtojo kodasLT100011111217
VadovasTautvydas Pučkus, direktorius
Registracijos adresasKazio Ulvydo g. 5-15, LT-08354 Vilnius

Biuro adresas: Kareivių g. 6, Vilnius LT-09109