5dart logotipas
cart

0

search cart

0

Naujienos

Fotoaparatas

Fotografuojate vestuves, krikštynas? Jums tai bus įdomu.

Kiekviena asmeninė šventė yra svarbi nuo jos planavimo iki ji įvyksta ir visi pasisemiame gerų emocijų, gražių atsiminimų. Atsiminimai lieka ilgam, o gražiausios akimirkos dažnai būna užfiksuotos nuotraukose. Beveik visada asmenines šventes įamžina draugai ar profesionalūs fotografai. O jei Jūs teikiate aukštos kokybės fotografijos paslaugas - būtinai pasinaudokite mūsų paslaugomis Jūsų kokybės kėlimui.

Nematoma fotografijos meno laboratorija

Klientas mato tik pirmą fotografo darbo dalį, kuomet fotografas "gaudo" gražias akimirkas ir paskutinę - kai fotografas pateikia gražių akimirkų nuotraukas. Mažai Klientų supranta ir dar mažiau jų įsivaizduoja - kas vyksta tarpe tarp fotografavimo ir nuotraukų įteikimo. Šis slaptas procesas yra tarsi laboratorija, kurios, nedirbant fotografu, suprasti beveik neįmanoma.

Ko tikisi Klientas

Kviesdamas į asmeninę šventę fotografą - Klientas tikisi kokybiškų nuotraukų iš svarbiausių šventės akimirkų. Šventės organizatoriai kviečia fotografą norėdami visą dėmesį skirti šventės kokybei. Todėl lūkęsčiai fotografams būna aukšti - nuo fotografo ir tik nuo jo priklauso asmeninės šventės atgarsių kokybė.

Fotografo rezultatų kokybė

Būtina akcentuoti ir pilos zonos faktą, kad fotografo kokybę būsimi Klientai irgi vertina pagal atsiliepimus apie prieš tai darytas nuotraukas. O jei fotografas Klientui duoda daugiau, nei tik nuotraukas? Žinoma, jau daug metų fotografai gamina foto-knygas ar nuotraukas ant drobės. Deja fotoknygos ir fotodrobės jau nebekonkurencinga. Tai daro visi. O kuo Jūsų galite nustebinti savo Klientą ir pakelti savo darbų kokybės kartelę? Pasinaudokite mūsų kurta deimantinių paveikslų generavimo sistema iš Kliento nuotraukos!

Deimantinė vestuvių nuotrauka

Atrinkite geriausią vestuvių nuotrauką ir įkelkite ją į 5dart.lt sistemą. Mes sugeneruosime deimantinę mozaiką, atrinksime deimantų spalvas ir sukomplektuosime paveikslo kūrimo rinkinį. Jaunavedžiai iš Jūsų tikėsis aukštos kokybės nuotraukų. O Jūs, kartu su jų lūkęsčius atitinkančiais meno kūriniais, jaunuosius nustebinsite įteikdami jiems deimantinę mozaiką, kuri, surinkus paveikslu, spindės deimantais!

Deimantais tviskanti krikštynų akimirka

Krikštynos - viena svarbiausių šeimos švenčių. Jei Jus pakvietė fotografuoti krikštynas - turite jaustis išskirtiniu. Krikšto šventėje šeima tikisi matyti tik artimiausius svečius ir geriausius fotografus. Nuo Jūsų priklausys - kaip šeima po daugelio metų atsimins šią jų vaikui bene svarbiausią dieną. Todėl siūlome Jums padaryti įpatingą dovaną savo Klientui. Atsidėkokite jiems už pasitikėjimą ir pagaminkite deimantinę krikšto akimirkos mozaiką. Įkelkite nuotrauką į 5dart.lt sistemą. Mes sugeneruosime deimantinę mozaiką, atrinksime deimantų spalvas ir sukomplektuosime paveikslo kūrimo rinkinį.

Deimantines mozaikas pristatysime Jums arba Jūsų Klientui

Rinkinį galėsite atsiimti mūsų ofise arba spaustuvėje. Esant poreikiui - rinkinį galime atsiųsti Jums ar Jūsų Klientui nurodytu adresu per DPD kurjerius.

Asmeninės ilgalaikio bendradarbiavimo nuolaidos

Fotografams, kurie planuoja dirbti kartu su mumis kurdami deimantinį stebūklą, turime asmenines ilgalaikes nuolaidas. Kviečiame susisiekti su administracija puslapio kontaktų skiltyje nurodytu telefonu ar paštu. Pristatysime vienas geriausių sąlygų rinkoje. Mums labai svarbus Jūsų pasitikėjimas mūsų veikla. Už jį atsilyginsime kokybiškomis mozaikomis už labai gerą kainą.