5dart logotipas
cart

0

search cart

0

Naujienos

Smulkiosios motorikos lavinimas

Ergoterapinių gebėjimų lavinimas

Smulkiosios motorikos gebėjimų tobulinimas yra labai svarbi bendro judrumo dalis. Tai apima gebėjimą judėti ir kontroliuoti mažus objektus, pavyzdžiui, rašant ar surenkant smulkius daiktus. Taip pat labai svarbios yra asmeninės sąvybės, tokios kaip susikaupimas, dėmesio išlaikymas ir tikslo siekimas.

5D DYI 5DArt.lt deimantinė mozaika iš nuotraukos

Kartu šios sąvybės sukuria nepakartojamą derinį, vadinamą socialiniu intelektu. Gebėdami susikaupti, kurti ir judrumu siekti tikslo, būsite įdomus šeimai, draugams ir Jus supančiai aplinkai.

5D DYI deimantinių mozaikų surinkimas yra vienas iš geriausių būdų lavinti anksčiau minėtas sąvybes. Mozaikų surinkimas užtikrina visų šių sąvybių tobulinimą. Toks procesas yra unikalus kelias į sėkmingos asmenybės kūrimą.

Kviečiame apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.5DArt.lt ir išsirinkti sekantį Jūsų hobį. Jei mūsų siūlomos mozaikos nesukurs Jums tikslo - pats geriausias būdas tai padaryti patiems yra įkelti savo nuotrauką į mūsų sistemą.

Mes sukursime 5D DYI deimantinės mozaikos pagrindą iš Jūsų pateiktos nuotraukos. Kartu su mozaika gausite ir visas būtinas mozaikos surinkimo priemones. Mes pasirūpinsime, kad Jums liktų tik tikslo siekimas be nereikalingų rūpesčių.