5dart logotipas
cart

0

search cart

0

Kalėdinis Rudolfas
Kalėdinis Rudolfas
Kalėdinis Rudolfas
Kalėdinis Rudolfas
Kalėdinis Rudolfas
Kalėdinis Rudolfas
Kalėdinis Rudolfas

Kalėdinis Rudolfas

46,11 

Kaina be PVM yra 38,11  + PVM (8,00 )

Pasirinkite dydį:

Spalvų: 27

Detalių: 6108 vnt.

Detalių atsiųsime: 8182 vnt.

greitas pristatymas

Siuntimas Lietuvoje: 5 darbo dienos

atsiimti galite

Atsiimti galite: K. Ulvydo g. 5-15, Vilnius

telefonas greenprints

Reikia greičiau? +370 640 96293

-
+

Aprašymas

Visi paveikslai gali būti sudaryti iš 447 spalvų plastikinių deimančiukų. Kiekvieno deimančiuko dydis yra 2,5 X 2,5 mm. Surinktas paveiksmas atrodo ĮSPŪDINGAI, ypač - jei tai paveikslas iš Jūsų nuotraukos.

Dažnai kartu perkamos prekės

SAVYBĖS IR IŠMATAVIMAI

 

Istorija

 

Šiauriniai elniai (Rangifer tarandus) – tai dideli elninių šeimos porakanopiai, gyvenantys Eurazijos ir Šiaurės Amerikos šiaurėje. Priklausomai nuo porūšio, suaugę patinai gali sverti ir 250 kg ar net daugiau. Kadangi gyvena pakankamai atšiaurioje tundroje, šiauriniai elniai dažnai maitinasi kerpėmis – jie yra vieninteliai žinduoliai galintys be problemų maitintis tokiu maistu. Tačiau kartais, ypač pavasarį ar tiesiog pasitaikius progai, šiauriniai elniai nevengia suėsti ir kokį mažą graužiką, žuvį, paukščių kiaušinius ar keletą grybų.

 

Tai, kad Kalėdų Senelis privalo keliauti rogėmis, žino kiekvienas – juk jis gyvena tolimoje šiaurėje ir dirba žiemą. „Šv. Mikalojaus apsilankymas“, autoriaus rankraščio ištrauka su Kalėdų Senelio elnių vardais. (Clement Clarke Moore, Wikimedia) „Šv. Mikalojaus apsilankymas“, autoriaus rankraščio ištrauka su Kalėdų Senelio elnių vardais. (Clement Clarke Moore, Wikimedia) Kalėdų Senelis, kurio šaknys – Šv. Mikalojaus bei anglų Tėvas Kalėda, dovanas nešioja jau labai ilgai, tačiau rogės pirmą kartą pavaizduotos tik 1821 metais. Vaikams skirtoje knygelėje matomos ant stogo nusileidusios Kalėdų Senelio rogės su vienu šiauriniu elniu. 1823 metais publikuota garsioji Clemento C. Moore’o poema „Šv. Mikalojaus apsilankymas“ (geriau žinoma kaip „Naktis prieš Kalėdas“), kurioje išvardinti aštuoni Kalėdų Senelio elniai – Nuostabioji, Šokėja, Šoklusis, Pikčiurna, Kometa, Kupidonas, Griaustinis ir Žaibas (Dasher, Dancer, Prancer, Comet, Cupid, Donder ir Blitzen).

 

Ilgą laiką šio aštuoneto pakako, nors Lymanas F. Baumas 1902 metais publikuotoje knygoje „Kalėdų Senelio gyvenimas ir nuotykiai“ aprašė net 10 elnių, kurių vardai nesutapo su Moore’o aštuonetu.