5dart logotipas
cart

0

search cart

0

Dantys
Dantys
Dantys
Dantys
Dantys
Dantys
Dantys

Dantys

46,11 

Kaina be PVM yra 38,11  + PVM (8,00 )

Pasirinkite dydį:

Spalvų: 27

Detalių: 6111 vnt.

Detalių atsiųsime: 8182 vnt.

greitas pristatymas

Siuntimas Lietuvoje: 5 d.d. Kartu su mozaika išsiunčiame visus būtinus įrankius mozaikai surinkti. Komplektą sudaro mozaikos pagrindas, deimančiukai, pincetas, klijų pieštukas ir klijų pagalvėlės.

atsiimti galite

Atsiimti galite: Algirdo g. 54, LT-50157 Kaunas (PICO line spaustuvė)

telefonas greenprints

Reikia greičiau? +370 640 96293

Pagaminame per 3 d.d.

-
+

Aprašymas

Visi paveikslai gali būti sudaryti iš 447 spalvų plastikinių deimančiukų. Kiekvieno deimančiuko dydis yra 2,5 X 2,5 mm. Surinktas paveiksmas atrodo ĮSPŪDINGAI, ypač - jei tai paveikslas iš Jūsų nuotraukos.

Dažnai kartu perkamos prekės

SAVYBĖS IR IŠMATAVIMAI

 

Informacija apie objektą

 

Tiranozauras (Tyrannosaurus rex) – Tyrannosauridae šeimos mėsėdis dinozauras, gyvenęs kreidos periode. Liekanų rasta vakariniame Šiaurės Amerikos regione. Iškasenos priklauso Kreidos periodo paskutiniams milijonams metų (65–68 mln. metų senumo); tiranozaurai buvo tarp paskutinių dinozaurų, egzistavusių iki Kreidos-terciaro masinio rūšių išnykimo. Tiranozauro dydis tikriausiai trukdė vaikytis grobį, todėl tiranozauras ir medžiojo, ir mito dvėseliena.


Išvaizda
Šio plėšrūno aukštis siekė apie 6 metrus, ilgis – apie 15 metrų. Turėjo didelius stiprius žandikaulius ir aštrius dantis plėšyti mėsai. Tiranozauro sukandimas prilygo trims tonoms arba vidutinio dramblio svoriui. Užpakalinės kojos buvo stambios ir stiprios, o priekinės pernelyg mažos, kad būtų tinkamos vaikščioti. Jomis turbūt, kaip ir dantimis, buvo plėšomas maistas. Veikiausiai šis dinozauras svėrė apie 6-8 tonas, negalėjo viršyti 40 km/h greičio ir užtrukdavo keletą sekundžių, norėdamas pasisukti 45 laipsnių kampu.


Gyvenimo būdas
Kol kas daugiau teorijų nei patvirtintų faktų. Naujausiais skaičiavimais apie tiranozauro dydį, daugelis mokslininkų mano, kad pastarasis dėl savo masės turėjo misti kitų dinozaurų nužudytais padarais. Savo dydžiu išgąsdinęs kitą dinozaurą, tiranozauras iš jo atimdavo sumedžiotą grobį. Manoma, kad taip pat galėjo ėsti dvėselieną. Tiranozaurai yra laikomi vienais didžiausių grobuonių, kada nors gyvenusių Žemėje.